Įrengsime! Apstatysime! Išnuomosime!

PASYVIOS PAJAMOS BE RŪPESČIŲ!

Skirkite laiko sau! Mes pasirūpinsime jūsų turtu.

Buto paruošimas nuomai!

24/7 komunikacija su nuomininkais!

Nuomos apmokėjimas visada laiku.

Smulkus remontas net ir gyvenant nuomininkams

MŪSŲ IŠSKIRTINUMAS

+15% DIDESNIS UŽIMTUMAS

Prastova tai negautos pajamos ir neišnaudotas buto potencialas. Kitaip nei daugelis administruojančių bendrovių, RentVilnius iškelia kliento interesus aukščiau savųjų ir užtikrina didesnį butų nuomos užimtumą :

  • Kainų pakeitimai – mes stebime buto užimtumą ir artėjant neišnuomotai datai pakeičiame kainą. Geriau užpildyti kuo daugiau laisvų dienų, kad ir su mažesne grąža, bet kad butas generuotų pajamas.
  • Nuoma dienomis – daugelis bendrovių nuomoja tik 2 ar daugiau dienų tam, kad sutaupytų savo išlaidas, o į tarpus kuriuose tarp užsakymų, jei lieka viena diena, nereaguoja ir automatiškai gaunasi prastova. RentVilnius stengdamasis užpildyti tokias dienas, leidžia butus išsinuomoti kad ir vienai dienai.
ILGALAIKĖS IR TRUMPALAIKĖS NUOMOS DERINIMAS

Nepaslaptis, kad trumpalaikė nuoma neša didžiausią pelną vasaros metu ir perkalėdas ir naujus metus, tačiau kitas žiemos laikotarpis gali būti sudėtingas ir atnešti net nuostolį. Kadangi RentVilnius administruoja ir ilgalaikę nuomą, tai gali pasiūlyti galimybę vasaros metu nuomoti trumpalaike nuoma, o žiemos laikotarpiui išnuomoti ilgalaikei nuomai ir būti tikram, kad nuoma nesustos ir kad komunaliniai bus apmokėti.

GALIMYBĖ REZERVUOTI BUTĄ SAU

Retkarčiais grįžtate į Vilnių ar atvyksta jūsų svečiai? Mes galime rezervuoti šias datas jums ar jūsų artimiems – tiesiog suderinkime laiką iš anksto!

ĮRENGSIME JŪSŲ BUTĄ AVANSU!

Neretai atsitinka, jog butai nėra nuomojami nes savininkai neturi pakankamai lėšų buto remontui, įrengimui ar baldų supirkimui. RentVilnius siūlo galimybę įrengti ir paruošti jūsų butą nuomai, o įrengimo ir palūkanų išlaidas padengti iš gautos nuomos.

Susidomėjote ar turite klausimų?

Susisiekime

+370 608 04237

SKAMBINTI