Apsaugome Jus nuo brangiai kainuojančių klaidų

Būsto nuoma – tai investicija. Investuodami dažniausiai kreipiamės į savo srities profesionalus tam, kad išvengtume brangiai kainuojančių klaidų. Nedaryti to paties nuomojant nuosavą būstą dažnai yra klaida galinti suvalgyti visa jūsų pelną arba net atnešti nuostolį. Nuomojant būstą gaunamos ne tik pajamos, tačiau neišvengiamai patiriamos išlaidos patalpų ir buitinės technikos remontui, santechnikos ir elektros instaliacijų priežiūrai, ginčų su nuomininkais sprendimui. Tai yra problemos, kurių neišsprendus kaip galima greičiau, ne vienas būsto savininkas yra ne tik praradęs pelną, bet ir patyręs nuostolių. Tokias problemas mes išsprendžiam kur kas greičiau ir pigiau, negu tai galėtų padaryti pats savininkas, nes turime platų patikimų partnerių tinklą. O dėl turimos patirties galime iš anksto numatyti ir užkirsti kelią kylančioms problemoms.
Bendraujant su klientais ne kartą teko išgirsti apie neigiamas darbo su brokeriais patirtis. Pagrindinė tokių neigiamų patirčių priežastis yra ta, kad būsto nuomos atveju brokeris nėra ilgalaikis savininko ar nuomininko partneris, todėl dažnai pasitaiko atvejų, kai bendraujant brokeris nepasako visos tiesos arba pagražiną realią situaciją. Jo tikslas – kuo greičiau sudaryti nuomos sandėrį ir gauti vienkartinį komisinį mokestį. O visos dėl tokio sandėrio vėliau kilsiančios problemos – jau ne brokerio rūpestis.

Dirbant su mumis visos su nuomininkais susijusios problemos tenka mums, todėl esame suinteresuoti surasti kuo patikimesnį nuomininką. Taikome standartines nuomininkų atrankos procedūras, įvertinančias nuomininko patikimumą, lūkesčius, kreditingumą, o ieškodami nuomininko atsižvelgiame ir į būsto savininko lūkesčius.

Pavyzdžiui, pasinaudodamas nekilnojamo turto brokerio paslaugomis, išnuomojate būstą jaunai šeimai. Nekilnojamo turto brokerio pagrindinis tikslas – kuo greičiau gauti komisinį mokestį, todėl jis prišneka galimiems nuomininkams būtų ir nebūtų dalykų. Žinoma, brokeriui pavyks gana greit surasti nuomininkus, Jūs sumokate brokeriui vieno mėnesio komisinį sėkmės mokestį, bet čia jo atsakomybė baigiasi.

Šeima pagyveno pusę metų ir supratusi, kad buvo apgauta, nes būstas neatitinka to, kas jiems buvo papasakota, išsikrausto. Jums vėl reikia ieškoti naujų nuomininkų ir naujo brokerio, kuriam vėl reikės mokėti komisinį mokestį. Beje, nedera pamiršti tų kelių „tuščių“ mėnesių, kol ieškosite naujo nuomininko, nes tuo metu negausite jokių pajamų. Ir iš planuotų pajamų už metams išnuomotą būstą – dalis pajamų jau prarasta. Pavyzdžiui, jei nuomojate būstą po 500 eurų per mėnesį, ir Jūsų būstas stovėjo tuščias 2 mėn. – tai jau susidaro 1000 eurų prarastų pajamų. Galime padėti išvengti įvairių nemalonių situacijų, nes mes:

  • Esame jūsų ilgalaikiai partneriai ir nedingsime tik gavę komisinį atlygį;

  • Perimsime visus su prastais nuomininkais susijusius probleminius klausimus, todėl esame tiesiogiai suinteresuoti surasti tinkamiausius ilgalaikius nuomininkus;

  • Garantuosime, kad mūsų surastas nuomininkas nuomosis bent 9 mėnesius. Jei ne – nemokamai surasim kitą nuomininką ;

  • Nuolatos bendrausime su nuomininku ir žinosime, kada jis planuoja išsikraustyti, todėl pradėsime ieškoti kitų nuomininkų seniesiems dar neišsikrausčius, taip sumažindami tikimybę, kad Jūsų būstas stovės tuščias;

  • Neprieštarausime, jei norite ieškoti nuomininko savo jėgomis;

  • Esame išsinagrinėję nuomos rinką, nuomojant būstą kylančias problemas, jų sprendimo būdus bei užsienio gerąją praktiką ir tikrai galime patarti, nuo ko pradėti ir kaip išvengti pagrindinių klaidų.

    << Grįžti

SKAMBINTI