Išnuomoti būstą paprasta net jei gyvenate užsienyje

Vilnius yra europinio lygio sostinė, kiekvienais metais pritraukianti ne tik būrius turistų, bet ir investuotojų, kuriančių naujas darbo vietas. Augantis naujai kuriamų vietų skaičius pritraukia į miestą didelį skaičių jaunų, kvalifikuotų darbuotojų iš kitų Lietuvos regionų. Jauni žmonės, baigę studijas Vilniuje, dažnai pasilieka ir čia kuria savo gyvenimą. Augantis gyventojų skaičius lemia didelį būsto rinkos aktyvumą. Skaičiuojama, kad pastarųjų trijų metų vidutinė metinė investicijų grąža į gyvenamąjį būstą Vilniuje yra 7% – 15% (priklausomai nuo rajono). Tačiau net esant tokiai paklausai, dalis būstų yra tušti – negyvenami ir nenuomojami. Viena iš priežasčių yra ta, kad daug tokių būstų savininkų yra išvykę gyventi į užsienį ir būstą laiko tuščią, nes patys, gyvendami užsienyje, negali efektyviai prižiūrėti ir nuomoti turto, tačiau ir nenori jo parduoti, nes laiko būstą tam atvejui, jei ateityje nuspręstų grįžti gyventi į Lietuvą. Žinoma, kartais tokiais atvejais pasitelkiama giminaičių ar draugų pagalba, tačiau tai taip pat sukelia nepatogumų. Todėl giminaičių pagalba apsiriboja tik būtiniausiomis funkcijomis, pvz. nuomos surinkimas ir naujos nuomos sutarties pasirašymas. Tačiau šių būtiniausių funkcijų nepakanka tam, kad būtų gautos maksimalios pajamos ir būstas būtų tinkamai prižiūrimas. O kilus probleminėms situacijos ar ginčams su nuomininkais, savininkas būna priverstas pats grįžti į Lietuvą sprendimui ginčų.
Be to, nuomojant būstą prireikia atlikti einamąjį patalpų ar buitinės technikos remontą. Išvalyti, apdrausti ar netgi nupirkti ir sumontuoti baldus, buitinę techniką ar santechniką tam, kad galėtumėt pradėti ar sėkmingai tęsti nuomojimo procesą.

Galime padėti Jums išspręsti visas aukščiau išvardintas problemas, nes mes:

  • Galime tvarkyti visus su Jūsų būstais susijusius klausimus, o Jums nereikės grįžti į Lietuvą net kilus probleminėms situacijoms;

  • Sutvarkysime Jūsų būstą, prireikus suremontuosime, nupirksime baldus, surasime nuomininkus ir vykdysime visą būsto administravimą ir valdymą;

  • Visada laiku pervesime nuomos pinigus į Jūsų nurodytą sąskaitą.

Svarbu ir tai, kad norint pasinaudoti mūsų paslaugomis nėra būtinybės laukti, kol pasibaigs esamų nuomininkų sutartis. Pasirašydami sutartį su mumis, Jūs galite pasilikti prie šiuo metu galiojančių sutarties su nuomininkais sąlygų. O jei jau seniai galvojate apie nuomos kainos peržiūrėjimą, tačiau atidėliojate tai aptarti su nuomininkais – mes galime tai padaryti už jus.

 

<< Grįžti

SKAMBINTI