Jokių ilgalaikių įsipareigojimų

Galite išbandyti mūsų paslaugas, o jei neatitiksime Jūsų lūkesčių – galėsite bet kada nutraukti sutartį. Mes esame tikri dėl savo paslaugų kokybės, dėl to neturime jokių terminuotų sutarčių ir nėra jokių sankcijų sutarties nutraukimo atveju.
Visi rinkoje esantys panašių paslaugų teikėjai savo atlygį apskaičiuoja kaip procentinę nuomos mokesčio dalį, nurodydami minimalų fiksuotą atlygio dydį. Logiškai mąstant, šis minimalus mokestis yra pinigų suma, padengianti realias turto valdytojo sąnaudas. Mes manome, kad nuomojamo turto nuomos mokestis neturi įtakos mūsų darbo sąnaudoms, tad tokia prie nuomos mokesčio “pririšta” skaičiavimo metodika neturi pagrindo ir grindžiama noru pasipelnyti brangesnio nekilnojamojo turto savininkų sąskaita. Žinome savo sąnaudas ir savo darbu norime padidinti Jūsų pajamas iš nekilnojamojo turto investicijų. Tai, kad Jūs įsigijote brangesnį būstą – Jūs turite gauti didesnį pelną, o ne turto valdytojas. Todėl mes:

  • Taikome fiksuotą mokestį, nes žinome savo sąnaudas, o Jūsų pelnas bus didesnis;

  • Esame tikri dėl savo teikiamų paslaugų kokybės, todėl galime pasiūlyti neterminuotą sutartį;

  • Esame tikri, kad naudodamasis būsto valdymo paslaugomis, turto savininkas turi gauti realią pridėtinę vertę, kuri yra didesnė nei turto valdytojui mokamas mokestis.

<< Grįžti

SKAMBINTI