Profesionalumas ir specializacija – tai didesnė grąža Jums

Pilnas-paketas-RENT-VilniusKai kurie brokeriai teikia panašias būsto valdymo paslaugas, tačiau tai nėra brokerių pagrindinė veikla. Turto valdymo veikla savo specifika ir kompetencijų poreikiu visiškai skiriasi nuo brokerio veiklos.
Esame specializuota kompanija, teikianti išskirtinai tik privataus nekilnojamojo turto valdymo paslaugas. Todėl galime skirti visą savo dėmesį specializuotos kompetencijos kėlimui, paslaugų kokybės užtikrinimui bei ilgalaikių santykių kūrimui tiek su savininkais, tiek su nuomininkais. Esame išnagrinėję nuomos rinką, būsto nuomos problemas ir jų sprendimo būdus ir galime patarti, nuo ko pradėti ir kaip išvengti pagrindinių klaidų.
Geriausi, mokiausi, tvarkingiausi ir pelningiausi nuomininkai – tai užsienio kompanijų ar ambasadų darbuotojai, atvykstantys gyventi į Lietuvą. Atvykę į Vilnių jie visada kreipiasi į turto valdymo profesionalus, nes žino, kad bus patenkinti jų poreikiai, todėl yra linkę už tai sumokėti daugiau, nes dažniausiai šį mokestį sumoka darbdavys.
Norint atitikti atvykstančiųjų lūkesčius reikia pasiūlyti visą paslaugų paketą. Todėl mes turime didelį tinklą tinkamų partnerių, galinčių pasiūlyti įvairias paslaugas, o dėl mūsų veiklos specifikos – Jums esame išsiderėję geriausias sąlygas.
Vakarų šalyse būsto nuoma be turto valdytojo paslaugų jau seniai yra sunkiai įsivaizduojama. Pastaraisiais metais ir Lietuvos didžiųjų miestų būsto nuomos rinkose stebimas didelis aktyvumas ir augančios nuomos kultūros požymiai. Mūsų siūlomas paslaugas renkasi arba nuo „saviveiklos“ jau pavargę, arba elementarius skaičiavimus atlikę būsto savininkai. Deja, Lietuvoje vis dar dažnas požiūris, kad efektyviausias būdas taupyti yra viską pasidaryti pačiam. Nors šiuo požiūriu jau nebesivadovaujama tokiose kasdienėse srityse, kaip būsto statyba, automobilio remontas, finansinės investicijos, tačiau būsto nuomos rinkoje šis požiūris iki šiol vis dar gana dažnas.

  • Mes norime, kad uždirbtumėt Jūs, todėl reikalaujam iš savo partnerių geriausių pasiūlymų. Siekiame, kad dirbdami su mumis mūsų klientai gautų konkrečią pridėtinę vertę, kuri yra žymiai didesnė nei atlygis už mūsų paslaugas;

  • Gyvenamojo būsto valdymas yra mūsų pagrindinė veikla, dėl to mes labai daug dėmesio skiriame paslaugų kokybei ir klientų interesams.

 Vertinkite savo laiką. Patikėkite savo turto valdymą profesionalams, nes turtas turi dirbti Jums, o ne Jūs turtui!

<< Grįžti

SKAMBINTI