Saugome Jūsų ramybę ir laiką

Nusprendę išnuomoti savo būstą savininkai dažniausiai įvertina tik tai kokias pajamas jie gaus, ir visai nepaskaičiuoja laiko ir ramybės, kurie bus atimti iš jų bei šeimos narių ir kurių niekas nekompensuos ir nesugrąžins.
Nuomojamas būstas – tai ne tik papildomos pajamos, bet ir papildomi rūpesčiai ir išlaidos. Juk išnuomodami būstą įsipareigojate bendrauti su nuomininku – jis tampa Jūsų klientu. Nepaisant to, juk nuomininkas dabar naudojasi jūsų turtu ir jeigu šeštadienio popietę, kurią planavote praleisti su šeima, telefono ekrane pamatysite jog skambina nuomininkas, tikrai pakelsite, arba likusį laiką nerimausite „O gal kas atsitiko mano turtui?!”. Tokiu atveju Jūs sprendžiate nuomininkui iškylančias problemas, nerimaujate, ar būstas saugus ir prižiūrėtas, ar tikrai sumokėti komunaliniai mokesčiai, ar laikomasi sutarties sąlygų. Taigi, nuomodami būstą, Jūs iš dalies tampate nuomininko „darbuotoju“.
Įsivaizduokite, kad Jūsų nuomojamame būste įvyko santechnikos gedimas. Vidutiniškai tokio gedimo sutvarkymas užtrunka apie 5 valandas būsto savininko laiko. Šie paskaičiavimai padaryti remiantis mūsų patirtimi ir darant prielaidą, kad reikalingas meistro kontaktas buvo po ranka. Tai yra tik viena iš daugybės tipinių situacijų, su kuriomis susiduria būstą nuomojantys savininkai.
Ar Jūs atsidūrę tokioje situacijoje įvertinate, kiek kainuoja jūsų laikas, kuras? Ir ar Jūs tikrai visada žinosite kam skambinti? Ar pasirinktas meistras bus geriausias? Ar bus sureaguota pakankamai greitai? Ar remonto darbai nebus per ne lyg brangūs, vien todėl, kad iškvietimas yra skubus, arba todėl, kad meistras pasinaudojo tuo, kad jūs nežinote tokių paslaugų rinkos kainos?
O kur dar pasitaikantys ginčai su nuomininkais, komunalininkais ar kaimynais, o tai kainuoja ne tik Jūsų laiką, pinigus, bet ir ramybę. Viso to galite išvengti, nes mes:

  • Net savaitgaliais lauksime nuomininkų skambučių;

  • Nedelsdami spręsime net mažiausias nuomininkams iškilusias problemas;

  • Reguliariai tikrinsime, ar sumokėti komunaliniai mokesčiai;

  • Visada laiku surinksime nuomos mokestį;

  • Bendrausime su kaimynais, bendrijomis ir komunalines paslaugas teikiančiomis įmonėmis;

  • Patikrinsime būsto būklę ir ar nuomininkas laikosi visų įsipareigojimų;

Ar kada susimąstėte, kiek kainuoja Jūsų laikas ar skaičiavote, kiek jo išleidžiate ne savo šeimai, darbams ar galimoms investicijoms planuoti, o nuomininko problemoms spręsti? Mes padėsime Jums susigrąžinti ramybę ir sutaupysime Jūsų laiką.

 

<< Grįžti

SKAMBINTI